تعمیر مودم و روتر

تعمیرات مودم در سامانه خدمات آنلاین دیجی مدار شامل تعمیرات تخصصی در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری مودم و روتر، در تمامی برندهای: تی پی لینک، ایسوس، دلینک، مرکوسیس، مودم های سیمکارتی و غیره می‌شود.

میانگین تعرفه ها
راهنمای خدمات

تمامی برندهای تحت پشتیبانی

انواع مدل های لپ تاپ توسط متخصصین دیجی مدار بصورت کاملا حرفه ای عیب یابی و تعمیر میشوند و هیچ محدودیتی در این مورد نداریم.

درباره سرویس تعمیر لپ تاپ

فهرست مطالب

این روزها بسیاری از کارها مانند خرید بلیط هواپیما، ثبت‌نام و حضور در کلاس‌های آموزشی مختلف تا خرید نان، به کمک اینترنت انجام می‌شود. پس خانه‌ای که در آن اینترنت نباشد، در واقع یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی با جهان پیرامون را از خود دریغ کرده است! بسته‌های اینترنتی که روی خط همراه می‌خرید و مودم‌ها، دو روش عمده برای اتصال به اینترنت هستند. اما کار با مودم‌ها مشکلاتی به همراه دارد، مخصوصا زمانی که نمی‌توانید دلیل متصل نشدن مودم به اینترنت را با وجود روشن بودن تمام چراغ‌های آن پیدا کنید. در این شرایط همه به یک کارشناس با دانش کافی برای تعمیر مودم و اینترنت نیاز داریم. در دیجی مدار، از کارشناس‌های زیادی برای عیب‌یابی مودم شما و رفع مشکل اتصال به اینترنت کمک می‌گیریم تا با مراجعه کارشناس به منزل یا محل کارتان، در کمترین زمان، اتصال شما به اینترنت برقرار شود.

برای شروع کافی است روی دکمۀ «شروع کنید» کلیک کنید و چند گام ساده و سریع را دنبال کنید.

دیجی مدار چه خدماتی برای تعمیر مودم ارائه می‌دهد؟

خدمات مودم در دیجی مدار بسیار گسترده است و شما می‌توانید از همان ابتدای مسیر، یعنی اولین اتصال مودم جدید به سیستم، تا تعمیر مودم‌هایی که بعد از چندین سال خراب و فرسوده شده‌اند، روی ما حساب کنید. در ادامه بخشی از مهم‌ترین خدمات مودم و اینترنت را لیست کرده‌ایم. ولی برای هر مشکل دیگری در رابطه با مودم می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  • راه‌اندازی انواع مودم روی خط تلفن و اتصال تمامی دستگاه‌های شما به اینترنت
  • تنظیمات مودم برای اتصال به اینترنت و رمزگذاری برای وای‌فای با امنیت بالا
  • برطرف کردن نویز روی خط تلفن در اثر روشن بودن مودم
  • برطرف کردن قطع و وصل شدن‌های مکرر مودم یا روشن نشدن یکی از چراغ‌ها و عدم اتصال به اینترنت
  • برطرف کردن مشکل عدم اتصال لپ‌تاپ و گوشی به اینترنت با وجود روشن بودن تمام چراغ‌های مودم
  • تعمیر مودم‌های آسیب‌دیده و تعویض قطعات آن‌ها در صورت نیاز

تعمیر مودم در دیجی مدار چه مزیت‌هایی دارد؟

ما از کارشناسانی برای ارائه خدمات به شما کمک می‌گیریم که تخصص و تجربۀ لازم را دارند؛ لذا با خیال راحت می‌توانید تعمیرات مودم خود را به ما بسپارید. برای ساده کردن روند تصمیم‌گیری و بالا بردن کیفیت خدمات، نظراتی که مشتریان قبلی درباره متخصصین داشتند را نمایش می‌دهیم تا آگاهانه تصمیم بگیرید و بهترین فرد را انتخاب کنید. بنابراین شما می‌توانید با توجه به امتیاز تعمیرکاران و نظرات ثبت ‌شده درباره آن‌ها، بهترین کارشناس را انتخاب می‌کنید.

ثبت درخواست تعمیر مودم در وبسایت دیجی مدار در فرایندی بسیار ساده انجام می‌شود. با وارد کردن اطلاعات در چند گام در سایت می‌توانید زمان مراجعه کارشناس برای تعمیر را تعیین کنید. هر مشکلی که داشته باشید، کارشناس به خانه یا شرکت می‌آید و در همان‌جا اقدامات لازم برای تعمیرات مودم و اتصال به اینترنت را انجام می‌دهد. بنابراین شما روز و زمان دقیق مراجعه کارشناس را تعیین می‌کنید و درست زمانی که به کمک نیاز دارید کارشناس به شما کمک می‌کند.

هزینه تعمیر و نصب مودم در دیجی مدار چگونه است؟

مودم انواع مختلفی دارد و مشکلات متنوعی برای آنها پیش می‌آید که باعث اختلال در اتصال شما به اینترنت می‌شود. بنابراین برای تعمیر مودم نمی‌توان قیمت مشخصی اعلام کرد، زیرا هزینه تعمیر مودم به نوع مودم، مشکلی که برای آن پیش آمده و قطعاتی که برای تعمیر استفاده می‌شود بستگی دارد. خدمات فقط محدود به تعمیر سخت‌افزاری مودم نیست و همانطور که گفتیم مشکلات نرم‌افزاری عدم اتصال به اینترنت هم بررسی و رفع خواهد شد.

چگونه در دیجی مدار درخواست تعمیر مودم و اینترنت را ثبت کنیم؟

برای ثبت درخواست در وب‌سایت کافی است به صفحه ثبت سفارش مودم بروید و روی دکمه «شروع کنید» کلیک کنید. در ادامه تمام مراحل ثبت را به طور کامل توضیح داده‌ایم.

مرحله اول: باید خدمت درخواستی خود را از بین گزینه‌های نصب مودم، راه‌اندازی اینترنت، عیب‌یابی و رفع ایراد اتصال اینترنت انتخاب کنید.

مرحله دوم: در این مرحله می بایست اطلاعات استان محل زندگی خود را وارد کنید.

مرحله سوم:
در این مرحله از شما می‌خواهیم توضیحات بیشتری درباره مودم و دلیل تماس با
ما بنویسید همچنین میتوانید عکس دستگاه معیوب را بارگزاری کنید.

مرحله چهارم: این گام نهایی میباشد و اطلاعات شما برای ما ارسال میشود.

برای ساده‌ساری روند ثبت سفارش روش دیگر هم در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره های موجود درخواستتان را ثبت و نهایی کنید.