سوالات متداول

  • لغو سفارش

لغو سفارش توسط مشتری، در هر زمانی انجام می‌پذیرد و تنها هزینه باز و بست و عیب یابی دستگاه دریافت می گردد.

بله، با توجه به ارسال دستگاه ها توسط پست فقط هزینه پستی و هزینه ایاب و ذهاب دریافت می گردد.

  • لیست خدمات متخصص

پس از ثبت سفارش در بخش آموزش، مدرسین فعال در سامانه آچاره، اعلام آمادگی خود را جهت تدریس خصوصی خواهند داشت که هزینه تدریس را نیز بر اساس نوع آموزش در صفحه محصول قابل نمایش میباشد.

هزینه ی اجناس مصرفی در تعمیرات و سرویس های دوره ای دستگاه ها طبق فاکتور از مشتری تحویل گرفته شده و هزینه اجرت خدمات و سرویس ها نیز طبق تعرفه اتحادیه کشوری از مشتری دریافت می شود.

دیجی برای هر مشکل فنی و تعمیراتی که در منزل داشته باشید، نیروی متخصص و معتمد به شما معرفی می‌کند. نیروهای دیجی در زمینه‌های زیر متخصص هستند: انواع تعمیرات لوازم برقی و الکترونیکی نظیر: لپ تاپ های معمولی تا پیشرفته و گیمینگ، سرویس دوره ای و تعویض خمیرسیلیکون – باطری انواع لپ تاپ های جدید، تعمیرات تخصصی انواع مودم و روتر، تعمیرات مانیتور، کامپیوتر های کیس، اسپیکر توسط تکنسین ماهر انجام میشود

بله، عمده ارسال برای تعمیر لوازم مورد نیاز توسط پست پیشتاز و تیپاکس صورت میپذیرد.

در صفحه اصلی سایت دیجی مدار قسمت پایین صفحه میتوانید خدمت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

پس از گذشت سالها تجربه و دارا بودن برترین مهندسین در عرصه الکترونیک گامی بلند در این راه نهادیم. همچنین سامانه دیجی مدار دارای مجوزهای گوناگون از مراجع ذیربط میباشد.

پشتیبانی تلفنی در ساعات کاری و تیکتینگ بصورت 24 ساعته آماده دریافت مشکلات شما مشتریان عزیز میباشد.

  • قیمت‌دهی متخصص

در همان صفحه خدمتم مورد نظر قیمت های حدودی طبق اتحادیه همان کار گنجانده شده است.

بله، در صورتی که زمان و پیچیدگی عیب یابی و تعمیرات مورد نظر زمان بیشتری و یا کمتری برده باشد امکان کاهش یا افزایش قیمت از محدوده قیمت های اراعه شده وجود خواهد داشت.

  • درخواست متخصص

به صفحه اصلی سایت دیجی مدار مراجعه کنید و گزینه ثبت نام را بزنید. با تکمیل اطلاعات مورد نیاز، در دیجی عضو شوید. کد تایید جهت تکمیل ثبت نام به شماره موبایل وارد شده ارسال می‌گردد.

در صفحه اصلی سایت اواسط صفحه قسمت تعمیرات تخصصی دیجی مدار، ابتدا نوع سرویس مورد نیاز خود را مشخص کنید. پس از خواندن مطالب خدمت مورد نظر وارد بخش اطلاعات خواسته شده خواهید شد. درنهایت با تایید نهایی ، سفارش شما ثبت خواهد شد.

بله. در صورتی‌که به سایت دسترسی ندارید، می‌توانید با شماره 09192584104 در ساعات کاری تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

  • کیفیت خدمات

مهندسین دیجی دارای مجوزهیا مربوطه از دانشکده و موسسات عالی بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت سازمان فنی حرفه یا کشور عبور کرده‌اند تا مشتری با خیال راحت به آنها اعتماد کند.

کلیه متخصصی دیجی مدار دوره‌های آموزشی تخصصی و نیز دوره‌های ارتباط با مشتری دیده‌اند تا با بهترین کیفیت ممکن، خدمات را ارائه دهند.