دیجی مدار مرجعی است برای آموزش تعمیرات تخصصی انواع برد الکترونیک و یکی از دانشگاه های مجازی کشور میباشد.

همچین در زمینه دانلود انواع فایل های بایوس دامپ و آپدیت انواع بایوس لپ تاپ ،فریمور یا فیرمور و رام انواع دستگاه های الکترونیک دیگر (مانیتور ، پرینتر ، مودم و …)                         

قسمت ویژه ما در اینجا تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیک نظیر تعمیرات تخصصی لپ تاپ، مودم و روتر های وای فای، مانیتور و غیره میباشد.                          

در دیجی مدار شما همچنین می توانید شماتیک و سرویس منوال هر دستگاهی را یافته و دانلود کنید. بدیهی است که با توجه به گستردگی دنیای تکنولوژی هیچ مرجعی نمیتواند ادعا کند که آرشیو کاملی در اختیار دارد پس ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم ولی شما عزیزان می توانید نیاز خود را در قالب درخواست فایل از ما داشته باشید و تیم دیجی تمام تلاش خود را برای یافتن و آپلود فایل مورد نیاز شما بکار خواهد بست.

نکته ای که حائز اهمیت است اینکه با توجه به گستردگی فایل ها و دستگاه ها دیجی مدار در حد ممکن تلاش خود را کرده تا از سلامت فایل ها مطمئن شده و فایل های تست شده را در اختیار شما عزیزان قرار دهد ولی تست کردن و آزمایش تمام فایل ها کار زمان بری خواهد بود و هیچ مرجعی نسبت به سلامت 100% تمام فایل های خود مدعی نخواهد بود که ما نیز از این قاعده مستثنی نخواهیم بود.لذا شما عزیزان می بایست قبل از بروزرسانی دستگاه خود نسبت به گرفتن بکاپ های لازم مبادرت نمائید. در غیر اینصورت بایوسدان هیچگونه مسولیتی را در قبال سهل انگاری و خطاهای صورت گرفته نخواهد پذیرفت.

امیدواریم توانسته باشیم در این راه با اراعه آموزش های مفید و فایل های معتبر گامی بلند برای تعمیرکاران کشورمان برداشته باشیم.