کمپانی سامسونگ رسما پایان عمر سری گلکسی نوت را اعلام کرد

پایان عمر سری گلکسی نوت

 
کمپانی سامسونگ در اقدامی عجیب پایان عمر سری گلکسی نوت را رسماً تأیید کرد. در میان اخبار ناگوار پیرامون این سری اخبار خوبی نیز درباره سری S شنیده می‌شود.

 

عدم حضور گلکسی نوت در سال گذشته اشاره‌ای به آینده مبهم این بخش از محصولات سامسونگ و زنگ خطری برای این سری بود. در حال حاضر یکی از روسای کمپانی سامسونگ به نام TM Roh، رسماً تأیید کرده که عمر سری گلکسی نوت به پایان رسیده است.

 

پایان عمر سری گلکسی نوت رسماً تأیید شد

البته تمام اخباری که پیرامون این سری منتشر شده بد نیست و سامسونگ جایگزینی برای این سری تحت عنوان Galaxy S Ultra moniker عرضه خواهد کرد.

 

پایان عمر سری گلکسی نوت

 

تصمیم سامسونگ مبنی بر نابودسازی سری Galaxy Note اقدام مهم و تعجب برانگیزی بود؛ با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر تفاوت‌های قابل توجهی میان سری گلکسی نوت و گلکسی اس وجود داشته است. علاوه بر این گوشی گلکسی نوت از قابلیت تاشویی که سامسونگ هر سال در ماه سپتامبر /آگوست رونمایی می‌کند محروم می‌شود.

 

این موضوع گلکسی نوت ۲۰ و مدل اولترای آن را به آخرین نسل از سری نوت تبدیل می‌کند. نسخه اولترای این گوشی به علت مشخصات قابل توجهی که دارد همچنان آپدیت نرم افزاری را در سال جاری دریافت خواهد کرد و پشتیبانی خواهد شد. بنابراین در سال ۲۰۲۲ همچنان یک گزینه خوب برای خرید است.

 

پایان عمر سری گلکسی نوت

 

تفاوت‌های کاملا قابل توجهی بین مشخصات سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا و سامسونگ گلکسی اس ۲۲ پلاس وجود دارد. سامسونگ به خوبی می‌تواند ترندهای پرچمدارش را طوری طراحی کند که تفاوت قائل شدن بین آنها آسان باشد و در نتیجه مشتری بین پیشنهادات مختلف یکی را انتخاب کند. گفتنی است که سری گلکسی اس همچنان به کاربران عادی خدمات رسانی می‌کند در حالی که مدل اولترای این اسمارت فون برای کاربران حرفه‌ای است.

 

 

 

نویسنده : ژاله اسفندیاری

 

۵
از ۵
۱۴ مشارکت کننده

جست و جو

تماس با ما

با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما کمک بخواهید.
0919-2584104

ما را دنبال کنید!

منتخب سردبیر