تعمیرات تخصصی کنسول و نصب انواع بازی کپی خور

برای ثبت درخواست در زمینه تعمیرات تخصصی انواع کنسول بازی سونی، تعمیر پلی استیشن، تعمیر ps4، تعمیر دسته‌های پلی استیشن نسل‌های مختلف، نصب بازی های جدید کپی هک شده و...می‌توانید از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه یا ثبت درخواست تعمیرات پلی استیشن دستگاه را جهت بررسی و رفع ایراد به تعمیرکاران دیجی مدار بسپارید.

سفارش نصب بازی و تعمیر کنسول

کمترین قیمت
۶0,000 تومان


۵۳۰,000 تومان

بیشترین قیمت
۴۰۰۰,000 تومان

میانگین قیمت

تعرفه خدمات تعمیرات پلی استیشن PS4

هزینه تعمیرات پلی استیشن، به نوع تعمیر یا سرویس کنسول شما بستگی دارد. اگر کنسول بازی شما نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشد. هزینه این قطعه به اجرت تعمیر دستگاه اضافه خواهد شد. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان پشتیبانی دیجی مدار تمام موارد در زمینه نحوه انجام سفارشات و هزینه‌های آنها را به اطلاع شما خواهند رساند. اما به صورت میانگین، هزینه تعمیر دسته ps4 و تعمیر پلی استیشن در دیجی مدار بین 60,000 تومان تا 4,000,000 تومان متغیر است.

چرا باید به تعمیرکار پلی استیشن دیجی مدار اعتماد کرد؟

 کنسول بازی سونی یا همان PS در ورژن‌های مختلف در بازار جهانی و ایران وجود دارد و یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌های بازیست. در حال حاضر کنسول‌های بازی یکی از مهم‌ترین وسایل برای گیمرها هستند و خراب شدن و کارنکردن آنها کلافه کننده است. در نتیجه تعمیرات کنسول بازی برای گیمرها امری مهم به حساب می‌آید. با توجه به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته استفاده شده در پلی استیشن، لازم است تعمیر پلی استیشن و دسته‌ها را به یک تعمیرگاه تخصصی کنسول بازی بسپارید.
تعمیرکار کنسول بازی در تعمیرگاه دیجی مدار با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تعمیر کنسول بازی شما خواهد کرد تا خیالتان از بابت تعمیر دسته بازی و تعمیرات کنسول بازی راحت باشد. پس به محض مشاهده اولین مشکلات ps4 خود، می‌توانید از تعمیرکاران دیجی مدار کمک بگیرید.

بعضی از دکمه‌های پلی استیشن کار نمی‌کند

 یکی از ایرادات رایج دستهps4 این است که دکمه‌های دسته گاهی اوقات کار می‌کند و گاهی از کار می‌افتد و باید چندین بار دکمه‌ها را فشار داد تا عمل کند. در دسته‌های بازی قطعه‌ای به نام ذغالی وجود دارد، زغالی دسته بازی یک قطعه مصرفی است و بعد از مدتی تمام می‌شود.
با تمام شدن زغالی به مرور دکمه‌ها با وجود سالم بودن، کار نمی‌کنند. در این زمان تنها راه برطرف شدن ایراد، تعویض زغال است. تعویض زغالی دسته کنسول باید توسط متخصص تعمیر کنسول انجام شود تا آسیب بیشتری به دسته بازی وارد نشود.

 چراغ آبی پلی استیشن به چراغ مرگ ps4 نیز معروف است. خود چراغ آبی به تنهایی معنای خطا یا مشکل خاصی نیست. اما به شما می‌گوید که مشکلی بسیار مهم در دستگاه به وجود آمده است. در نتیجه اگر چراغ مرگ ps4 چشمک زن است، این هشدار را جدی بگیرید و دستگاه را به تعمیرگاه برسانید و از یک تکنسین با تجربه برای نجات دستگاه خود، کمک بگیرید.

بعد از روشن شدن ps4 چراغ آبی چشمک زن آن روشن شده است

چرا دسته PS4 شارژ نمی‌شود

 یکی از مشکلات رایج دسته‌های بازی شارژ نشدن دسته است. این مشکل اغلب در دسته ps4 مشاهده می‌شود و می‌تواند به دلایل مختلف سخت افزاری، رخ بدهد.

در اولین قدم باید به وسیله یک سوزن دکمه ریست دسته را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا دسته ریست ش.


بعد از ریست شدن باید دسته کنسول بازی را دوباره به شارژ بزنید و بعد از آن استفاده کنید.

اگر مشکل با Reset حل نشد، باید ورودی و خروجی USB دسته را چک کنید. زیرا ممکن است پورت‌های USB و یا حتی سوکت USB خود دسته به مشکل خورده یا شکسته باشد.

گاهی اوقات شارژ نشدن دسته‌ها به این دلیل است که دسته با پاوربانک یا شارژر موبایل شارژ شده و دسته آسیب دیده است. حتی ممکن است به مرور با شارژ شدن کامل دسته و کشیدن آن از شارژر، ناگهان شارژ دسته، خالی شود. رفع این مشکل باید توسط تکنسین کنسول بازی انجام شود در نتیجه باید از یک تعمیرکار ماهر دیجی مدار کمک بگیرید.

روشن نشدن دسته ps4

 روشن نشدن دسته ps4 می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و به شکل‌های مختلف خودنمایی کند. مشکل روشن نشدن دسته ps4 گاهی با ریست کردن دسته و شارژ دسته از بین می‌رود ولی گاهی به دلیل تمام شدن عمر دسته‌ها چاره‌ای جز تعویض دسته بازی نیست. حضور دستگاه‌هایی با میدان مغناطیسی در اطراف کنسول بازی نیز می‌تواند روی عملکرد دستگاه موثر باشد و باعث هنگ کردن دسته‌ها شود.

در این حالت باید ابتدا دسته‌ها را ریست کنید.

در صورتیکه با ریست کردن دسته‌ها مشکل حل نشد، حتما از یک تعمیرکار کنسول بازی کمک بگیرید.

منحرف شدن آنالوگ دسته ps در هنگام بازی

 گاهی اوقات در حین بازی، آنالوگ را به سمت جلو حرکت می‌دهید. اما کاراکتر در بازی منحرف شده و درست حرکت نمی‌کند در این زمان ممکن است مشکل از شوکر دسته باشد یا در مدار دسته مشکلی به وجود آمده باشد. این مورد را باید ابتدا در بازی‌های شوتر تست کنید، اگر همچنان این مشکل وجود دارد، احتمالا دسته شما با دچار خرابی شده و باید تعمیر آن را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. اما اگر در بازی‌های شوتر هم کاراکتر بازی چرخش دارد، احتمالا آنالوگ دسته پلی استیشن آسیب دیده است.

روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن در پلی استیشن

 مشکل چشمک زدن چراغ قرمز پلی استیشن بیشتر در ps4 به وجود می‌آید. اغلب بعد از روشن شدن نوار کنار دستگاه به رنگ قرمز و چشمک زدن چراغ، پس از سه بوق دستگاه خاموش می‌شود. دلیل این اتفاق بالا رفتن دمای پلی استیشن است.

اگر پلی استیشن شما بیش از اندازه داغ می‌شود، این احتمال وجود دارد که فن پلی استیشن خراب شده باشد. برای اینکه جلوی این اتفاق را بگیرید، بهتر است پلی استیشن در فضایی مناسب که دارای تهویه است و دمای خنک‌تری دارد، قرار بگیرد. همچنین از روشن گذاشتن طولانی دستگاه نیز خودداری کنید و اجازه دهید دمای دستگاه پایین بیاید.

بیشترین تیکت‌هایی که برای تعمیر پلی استیشن در دیجی مدار ثبت شده‌اند، شامل موارد زیر هستند:

 • روشن نشدن پلی استیشن

 • اجرای کند بازی هنگ کردن دستگاه

 • وصل نشدن دسته ps4 به کنسول

 • عدم اتصال کنسول بازی سونی به اینترنت

 • عدم اتصال به پورت USB در پلی استیشن

 • از کارافتادن آداپتور کنسول بازی

 • مشکل داشتن دوربین و لنز کنسول بازی

 • فریز شدن کنسول بازی فریز

 • خراب شدن پورت HDMI و USB کنسول بازی

 • تعویض باتری دسته

 • تعمیر سوکت برق کنسول PS4

 • تعمیر هارد کنسول

 • نصب نرم افزار کپی خور کردن و هک

 • نصب تمام بازی های جدید

 • تعویض تمام اتصالات (فلت)

 • تعمیر و سرویس اساسی جت فن کنسول

سفارش نصب بازی و تعمیر کنسول

آیا دیجی مدار کنسول بازی پلی استیشن را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر کنسول در در دیجی مدار به صورت مراجعه حضوری میباشد. یعنی پس از ثبت درخواست شما در وبسایت دیجی مدار کارشناس پشتیبانی با شما تماس می‌گیرد و بعد از پرسیدن ایراد و چند سوال در مورد کنسول بازی شما، هماهنگی لازم را انجام می‎‌دهند تا شما به آسانی به محل تعمیرگاه دیجی مدار مراجعه فرمایید.

دیجی مدار سفارش تعمیر پلی استیشن در شهرستان‌ها را قبول می‌کند؟

گروه دیجی مدار علاوه بر تعمیر پلی استیشن در تهران در خارج از تهران هم تعمیر پلی استیشن و تعمیر دسته پلی استیشن را انجام می‌دهد. پس اگر در خارج از تهران سکونت دارید و تعمیرگاه پلی استیشن و دسته بازی در شهرتان وجود ندارد. کافیست درخواست خود را در سایت ثبت کنید و با تیم پشتیبان دیجی مدار هماهنگی لازم را انجام دهید. سپس کنسول بازی یا پلی استیشن را از طریق پست یا سامانه تحت قرارداد تیپاکس برای ما بفرستید. دیجی مدار بعد از تعمیر کنسول بازی آن را برای شما مجدد با بسته بندی پرفکت و پست ویژه اختصاصی ارسال خواهد کرد.

 مزایای خدمت تعمیر کنسول بازی در سامانه دیجی مدار چیست؟

شفافیت در هزینه

صرفه جویی در زمان

گارانتی 30 روزه

متخصص با تجربه

پشتیبانی انلاین

سفارش نصب بازی تعمیر کنسول