ارتقا سخت افزار لپ تاپ و کامپیوتر

سرویس ارتقاء سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ، شامل ارتقا و بهبود سطح انواع قطعات داخلی این دستگاه‌ها می‌شود. می‌توانید درخواست خود را از تلگرام ارائه خدمات دیجی مدار یا کلیک روی دکمه ثبت سفارش در این صفحه ثبت کنید و دستگاه را جهت بررسی و رفع ایراد به تعمیرکاران دیجی مدار بسپارید.

سفارش ارتقا سخت افزار لپ تاپ و کامپیوتر

کمترین قیمت
50,000 تومان


500,000 تومان

بیشترین قیمت
250,0000 تومان

میانگین قیمت

هزینه تعمیر مودم چقدر است؟

هزینه ارتقا سخت افزار ، به نوع قطعات آن و خدمات انجام شده روی دستگاه بستگی دارد، ممکن است قطعات سخت افزاری که مصرف میشود تعرفه های متغیری داشته باشد. به طور کلی میانگین این هزینه بین 50,000 تومان تا 250,0000 تومان است.

ارتقا سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر به چه معناست؟

گاهی کامپیوتر و یا لپ تاپ شما خراب نیست و مشکلی هم ندارد، اما به‌درستی و آنگونه که انتظار دارید عمل نمی‌کنند. سرعت دستگاه کند است، ویندوز دیر بالا می‌آید و یا برخی از نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی روی سیستم اجرا نمی‌شوند. اینجاست که بهترین گزینه تغییر برخی از قطعات دستگاه و ارتقا سخت افزاری است. با تعویض RAM، CPU، هارد و یا سایر قطعات دستگاه، کامپیوتر شما عملکردی مطابق با خواسته شما خواهد داشت

دیجی مدار چه خدماتی را در زمینه ارتقا سخت افزار رایانه ارائه می‌دهد؟

ارتقا سخت افزاری یکی دیگر از خدمات دیجی مدار است که در آن متخصصان، تمامی اقدامات لازم برایرفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، مورد نیاز رایانه شما را انجام می‌دهند. هرگونه مشکلی از قبیل:

 • ارتقا رم کامپیوتر و لپ تاپ

 • ارتقا کارت گرافیک رایانه

 • ارتقا هارد درایو رایانه

 • ارتقا پردازنده یا CPU

 • جنرال سرویس فن ها

 • تعویض و تعمیر کابل

 • بروز رسانی سیستم عامل بایوس

 • تعویض و پروگرم مجدد آیسی بایوس

 • تعویض و ارتقا برد اصلی

 • تعویض و تعمیر درگاه های کیس

 • تعویض و ارتقا سایر آیسی ها

توسط کارشناس تعمیر رایانه دیجی مدار قابل انجام است.

معرفی انواع خدمات رایج ارتقا سیستم در دیجی مدار کدامند؟

تعویض هارد درایو هم یکی از راحت‌ترین و در عین حال بی‌دردسرترین مراحل ارتقا کامپیوتر و لپ تاپ است. اغلب هاردهایی که روی کامپیوتر و لپ تاپ قرار دارند، از نوع HDD هستند. این هاردها در برابر نوع SSD سرعت بسیار کندی دارند. یکی از راه‌های افزایش ذخیره‌سازی، پردازش و جستجوی اطلاعات و بالا آمدن ویندوز، استفاده از همین هاردهای SSD است.
بعد از تعویض هارد، سرعت ذخیره‌سازی اطلاعات به قدری افزایش خواهد داشت که شاید قیمت بالای هارد جدید خیلی به‌چشم نیاید.

اگر اهل بازی کردن با کامپیوتر و یا لپ تاپ هستید و یا کارهای گرافیکی تخصصی انجام می‌دهید، پس به یک سیستم با گرافیک پرقدرت نیاز دارید. نقش کارت گرفیک، انتقال دستورات مادربورد روی مانیتور است. پس هرچه کارت گرافیک کامپیوتر شما سرحال و قدرتمندتر باشد، شاهد گرافیک زیباتر، باکیفیت‌تر و پرسرعت‌تری خواهید بود.
کارت‌های گرافیکی دو نوع اختصاصی و اشتراکی هستند که با توجه به نیاز خود و بودجه‌ای که برای ارتقا سیستم اختصاص داده‌اید یکی را می‌توانید انتخاب کنید.

ثبت سفارش کنید و بما بسپارید

ارتقا پردازنده یا CPU کامپیوتر و لپ تاپ

سخت‌ترین بخش ارتقا سخت افزاری کامپیوتر، تعویض پردازنده یا همان CPU است. این قطعه قیمت بالایی دارد و برای انتخاب آن باید دقت بیشتری داشت. زیرا درصورتی که پردازنده با مادربورد سازگار نباشد، به‌طور قطع کارایی دستگاه را دچار مشکل خواهد کرد. البته در صورت ارتقا پردازنده به یک مدل بالاتر ، انتظار دگرگونی در کامپیوتر و یا لپ تاپ خود نداشته باشید، بلکه این امر زمانی اتفاق می‌افتد که پردازنده دستگاه را به چند رده بالاتر ارتقا دهید. با انتخاب یک پردازنده پرقدرت، سرعت کامپیوتر و لپ تاپ تا حد چشم‌گیری تغییر خواهد کرد.
البته پیشنهاد می‌شود تعویض پردازنده کامپیوتر را به دست یک کارشناس متخصص تعمیر کامپیوتر بسپارید.

 مزایای خدمت ارتقا سخت افزار در سامانه دیجی مدار چیست؟

سفارش ارتقا رایانه

شفافیت در هزینه

صرفه جویی در زمان

پشتیبانی آنلاین

گارانتی 30 روزه

متخصص با تجربه